Lilli Furniture
3 deurs kinderkast Emma
Een super ruime en stevige kast voor de echte prinsesjes met heeeeel veel kleding.Mooi en strak geverfd met kindvriendelijke lak.Verstelbare legplanken en een hanggedeelte.
3 deuren en een 2 ruime lades
- 110% laagste prijsgarantie
- Gratis levering & gratis retour
- 100 dagen écht proefslapen
Alles voor de kinderkamer
Productbeschrijving
Heeft je prinsesje heel veel kleding of zoek je gewoon een ruime kast voor een lief meisje? Kies dan de 3 deurs kast Emma.
Kast Emma is een super stevige en elegante kledingkast gemaakt van MDF gecombineerd met massief Europees hout. De kast wordt gemaakt in Europa, de afwerking is mooi strak en het geheel is geverfd met kindvriendelijk lak.
De 3deurs kast Emma is lekker ruim en heeft zowel een hang als leg-gedeelte met verstelbare planken. Daarnaast heeft het 2 ruime lades op metalen geleiders.
Kenmerkend voor de Emma serie is natuurlijk het mooie hartje dat in het opzet stuk zit. Het opzetstuk met hartje is ook gemakkelijk te demonteren als hartjes niet meer hip zijn.
Met de 3 deurs kast Emma haal je een hoge kwaliteitsproduct in huis waar je jaren plezier van zult hebben. De kledingkast Emma mag natuurlijk niet ontbreken in een echte prinsessenkamer. Heb je geen ruimte voor de 3 deurs kast Emma? Kies dan voor de 2 deurs kast Emma.
- Stevige en veilige kast
- Mooie afwerking met kindvriendelijke lak
- Handige indeling met roede en verstelbare legplanken
- Het lieve opzetstuk met hartje is gemakkelijk te verwijderen als hartjes niet meer hip zijn
Bekijk alle
Specificaties
| Afmetingen | 195x156x55cm |
| Materiaal | Beukenhout + MDF + spaanplaat |
| Afwerking | Gelakt met kindvriendelijke verf |
| Kleur | Helder wit |
| Aantal deuren | 3 |
| Lade? | Ja, 2 |
| Verstelbare legplanken? | Ja, 2 |
| Montagetijd | 90 minuten |
| Bezorging | Gratis en in overleg |
| Garantie | 3 jaar |
| Waar is het geproduceerd? | Europa |
Super fijne service, heel coulant en snel bereikbaar
We hadden per ongeluk een verkeerd bed besteld, maar wel al een groot deel in elkaar gezet. Na goed overleg, via Whatsapp, hoefden wij alleen het onderdeel terug in te pakken wat foutief was en kregen een nieuw pakket opgestuurd. Super fijne service, heel coulant en snel bereikbaar!
Super service!
Twee matrassen besteld voor onze dochters. Uiteindelijk hadden we er maar 1 nodig, super vriendelijk contact over het retour, het matras teruggestuurd en binnen een dag het geld op onze rekening. Super service! Ik zou zo weer hier bestellen, al is het maar om te weten dat ze weten hoe belangrijk klanttevredenheid is!
Erg goed
Mijn 5-jarige zoon is erg blij met zijn nieuwe bed en slaapt er heerlijk in. De kwaliteit is uitstekend: stevig, veilig en mooi afgewerkt. Wat mij vooral opviel is hoe eenvoudig het bed in elkaar te zetten was – duidelijke instructies en alles paste perfect. Kortom, een topaankoop! Ik zou kinderkamerwebwinkel.nl dan ook zonder twijfel aanbevelen aan andere ouders.
Goed product en goede service
Op zoek naar een nieuw bed, want het ledikant van mijn zoontje was te klein geworden, en zodoende bij het montessori bed Luna uitgekomen. Bestelling geplaatst, alleen kon de kleur die we in de eerste instantie hadden gekozen niet meer op korte termijn geleverd worden. Contact opgenomen met de klantenservice en zonder problemen kunnen ruilen voor een andere kleur. Die werd vervolgens de dag na het contact al geleverd! Bed is mooi stevig en van degelijk materiaal, erg tevreden!
Fijn uitgebreid advies/informatie
Via deze webwinkel hebben wij het matras, dekbed en toebehoren voor onze dochter gekocht en we zijn heel tevreden! Naast de snelle levering en kwalitatief goede producten is het fijn dat je uitgebreid advies/informatie op de website kunt vinden zodat je makkelijk de juiste keuze kunt maken. Wanneer ook ons zoontje toe is aan een groter bed zullen we ook zeker hier weer bestellen!